MĚSTSKÉ LÁZNĚ SLAVÍ NAROZENINY!

Lada Hubáčková Pokorná  Sdílet článek na nebo

Narozeninový týden přinese slevy, dárečky i překvapení.

MĚSTSKÉ LÁZNĚ SLAVÍ NAROZENINY!

Městské lázně oslaví v listopadu roční výročí svého provozu. Při této příležitosti je pro vás připraveno hned několik dárků, které si můžete postupně vybírat v narozeninovém týdnu od 14. do 18. listopadu.

Zaujmou určitě slevy na masáže, solárium i zážitkové koupele,

připravujeme pro vás prohlídku masérny, ukázku práce ve fitness i aktivit v bazénové hale.LISTOPAD 16 NAROZENINY upraveno

MĚSTSKÉ LÁZNĚ SLAVÍ NAROZENINY!

V listopadu se provoz Městských lázní přehoupne do druhého roku své existence. Tradiční služby, které areál nabízí, tak budou obohaceny o bonusy, kterým ono výročí otevření oslavíme. Drobné pozornosti budou vyjadřovat naše velké poděkování našim milým a věrným zákazníkům, kterých si nesmírně vážíme.

NAROZENINOVÝ TÝDEN (14. – 18. 11.) 

 V tomto týdnu si v Městských lázních můžete vybrat dárek dle vlastních představ. Denně budeme až do 17h poskytovat 10% slevu na MASÁŽE, ZÁŽITKOVÉ KOUPELE i SOLÁRIUM.

Na podvečer každého dne připravujeme různé akce v jednotlivých provozech areálu.

Od 17h nabízíme 14. 11. prezentaci a ochutnávku produktů MOKRÉHO BARU,         

  1. 15.11. představí návštěvníkům svou práci plavecká škola ZDEMAR,
  2. 16.11. proběhne v bazénu první lekce pravidelného kondičního cvičení s Olgou Kadlecovou, od 18h navážeme komentovanou prohlídkou masérny s ukázkami poskytovaných masáží,
  3. 17.11. je státní svátek, návštěvu u nás vám během dne zpestří plavčíci aktivitami v bazénové hale, navečer se na vás budeme těšit s programem ve fitness,
  4. 18.11. zajistí obsluha wellness milovníkům tepla příjemnou atmosféru zážitkového saunování.

Nadšení saunaři si však u nás přijdou na své už o týden dříve, 5. – 12. 11. ctíme CELOSTÁTNÍ TÝDEN SAUNOVÁNÍ a připravujeme pro vás 5. 11. NOČNÍ LÁZNĚ – otevřeno budeme mít do 24h, v následujících dnech se můžete těšit na ovocné osvěžení při večerním saunování. Oblíbený noční provoz budeme i nadále nabízet našim zákazníkům pravidelně – jednou za tři týdny v sobotu můžete cvičit, plavat, saunovat se až do půlnoci. V listopadu se tak dočkáme ještě jedné prodloužené otevírací doby v sobotu 26. 11.

Z pravidelných akcí připomínáme, že od října je všem zájemcům otevřena ve fitness BĚŽECKÁ ŠKOLA – každý čtvrtek od 16:30, ZDEMAR provozuje kurzy plavecké školy, kondičního plavání a aquaerobiku. Úžasnou relaxaci navodí naše MASÁŽE (relaxační a sportovní, lávovými kameny, barmská, nebo ZÁŽITKOVÉ KOUPELE (rašelinová, pivní, čokoládová, konopná, růžová).

Těšíme se, že s námi aktivně oslavíte roční výročí Městských lázní a budeme se snažit, abychom svým zákazníkům vytvářeli přívětivé prostřední pro sport a relaxaci i v dalším roce našeho působení v Novém Městě na Moravě.

Tým Městských lázní

Soubory ke stažení