Anketa Městské lázně

Kateřina Wasserbauerová  Sdílet článek na nebo

Prosím všechny příznivce Městských lázní o přečtení této zprávy.
Od 4.5.2020 bychom mohli v omezené míře zpřístupnit některé služby Městských lázní s těmito omezeními.

Anketa Městské lázně

Prosím všechny příznivce Městských lázní o přečtení této zprávy.
Od 4.5.2020 bychom mohli v omezené míře zpřístupnit některé služby Městských lázní s těmito omezeními.
Fitness – museli by jste přijít už v tom v čem budete cvičit, u nás jenom sundat bundu – zatím se nesmí využít šatny ani sprchy, samozřejmě si můžete odskočit na WC. Cvičit by se bohužel muselo v roušce a maximálně 10 osob v posilovně s rozestupy 2 metry. Uvažujeme o možnosti otevřít fitness na 2,5 hodiny denně – od 16:30 do 19:00.
V případě, že by jste tuto možnost uvítali a přišli si zacvičit alespoň jednou týdně – prosíme pošlete nám zprávu na info@lazne.nmnm.cz – text mám zájem o fitko nebo na FB napište do komentáře – text mám zájem o fitko. Zprávy prosím do konce dubna 2020.
Masáže – po telefonické objednávce na číslo 727950663 – je možné objednat sportovní nebo relaxační masáž v čase 15:30 – 19:30.
V případě, že by jste tuto možnost uvítali a chtěli k nám na masáž – prosíme pošlete nám zprávu na info@lazne.nmnm.cz – text mám zájem o masáž nebo na FB napište do komentáře – text mám zájem o masáž. Zprávy prosím do konce dubna 2020.
Solarium – po telefonické objednávce na číslo 727950663 – je možné od 16:30 do 19:00 navštívit solárium minimálně 15 minut.
V případě, že by jste tuto možnost uvítali a využili Solárium alespoň jednou týdně – prosíme pošlete nám zprávu na info@lazne.nmnm.cz – text mám zájem o Solárko nebo na FB napište do komentáře – text mám zájem o Solárko. Zprávy prosím do konce dubna 2020.
Plný provoz Městských lázní bychom spustili jakmile bude možné z nařízení vlády otevřít kryté bazény pro veřejnost – budeme Vás informovat na webu a FB.
Děkujeme za Váš názor a podporu.
Kolektiv Městských lázní.