Dárkové poukazy – potvrzení pro zdravotní pojišťovny

Jiří Brychta  Sdílet článek na nebo

Možnost zakoupit Dárkové poukazy do Městských lázní.

Dárkové poukazy – potvrzení pro zdravotní pojišťovny

Od pátku 18.12.2020 do odvolání z nařízení vlády proti šíření COVID 19 provoz uzavřen.

Je možné si zakoupit Dárkový poukaz jako dárek k Vánocům? Popřípadě zda je možné před koncem roku čerpat příspěvky od zaměstnavatele z FKSP (Fond kulturních a sociálních potřeb) nebo zda je možné předplatit vstupy do bazénu či sauny a nechat si to proplatit zdravotní pojišťovnou?

Ano je to možné – Dárkové poukazy máme v hodnotách 500Kč nebo 1000Kč. Poukazy si můžete zakoupit ve všední dny od 8:00 do 16:00 na Infocentru, Vratislavovo nám. 114, 592 31 Nové Město na Moravě – kde Vám dají i paragon, který můžete požít na proplacení od Zdravotní pojišťovny. (Poukazy mají platnost standardně 1 rok – samozřejmě ty co jsme již prodali a nebyly uplatněny automaticky prodlužujeme jejich platnost po celou dobu co budou Městské lázně z nařízení vlády uzavřeny – automaticky prodlužujeme o 2 měsíce).

Druhá možnost je napsat nám email na: info@lazne.nmnm.cz (a nechat si od nás vystavit fakturu na předplacené vstupy do bazénu a sauny). Tuto fakturu můžeme vystavit i na Vašeho zaměstnavatele v případě možnosti čerpání FKSP. Po zaplacení této faktury Vás budeme informovat a peníze Vám nabijeme na elektronickou peněženku. Do mailu prosím uveďte Vaši fakturační adresu, telefon na Vás a částku jakou chcete předplatit.