Městské lázně vyhlásily nejpilnější návštěvníky za rok 2018

Jiří Brychta  Sdílet článek na nebo

Lázně v NMNM fungují již od listopadu 2015 a za tu dobu je navštívilo přes 340.000 návštěvníků – ročně tedy přes 110.000.

Městské lázně vyhlásily nejpilnější návštěvníky za rok 2018

V rámci oslav třetího výročí otevření Městských lázní v Novém Městě na Moravě, proběhlo mimo jiné i vyhlášení nejpilnějších návštěvníků za rok 2018. Stali se jimi manželé Schafferovi z Velkých Janovic. Ředitel Městských lázní (ing. Jiří Brychta) předal výhercům dárky a tuto příležitost jsme využili k malému rozhovoru.

Jak často do ML chodíte? S manželem navštěvujeme Městské lázně denně mimo víkendů, takže 5x týdně. Po mých problémech s kolenem nám bylo doporučeno cvičení a plavání v bazénu a od té doby se můj zdravotní stav výrazně zlepšil.

Jak jste se dostali na Vysočinu? V roce 1992 jsme zrestituovali hospodářství a usadili se ve Velkých Janovicích a začali hospodařit. Oba jsme původem z Prahy, ale manželka měla v Novém Městě rodiče.

Jak daleko to k nám máte? Jezdíme sem 13km, ale ta cesta stojí za to. Cítíme se po každé návštěvě nabití energií a odpočatí.

Kdy do ML chodíte nejraději? Nejraději jezdíme hned ráno kolem osmé hodiny, jednak je to do 13:00 levnější a zároveň si tím prodloužíme den.

Co byste popřáli ML k narozeninám? Hlavně stále stejný zájem od návštěvníků. Stále usměvavé a ochotné zaměstnance a moc se nám tu líbí i čistota a upravené prostředí.

Děkujeme za rozhovor a přejeme všem moc zdraví do příštího roku.