Návštěvnost Městských lázní v květnu.

Jiří Brychta  Sdílet článek na nebo

V květnu 2017 přišlo do Areálu Městských lázní 9653 osob – Děkujeme..

Návštěvnost Městských lázní v květnu.

Z toho bylo 6899 v bazénu, 1296 využilo Saunový svět a 801 návštěvníků přišlo na kolektivní cvičenía 733 cvičenců si protáhlo tělo ve Fitness. To je 324 návštěvníků denně. Od otevření v listopadu 2015 nás navštívilo již 181.841 osob.

Využijte toho, že v červnu je dopolední plavecká škola již jen v pondělí a ostatní dny budete mít bazén téměř pro sebe a do 13:00 je nejvýhodnější vstupné. Také Sauny nejsou v teplém počasí tolik využívány, a proto si můžete dopřát opravdu skvělou relaxaci (většinou je v celém Wellness najednou maximálně 8 osob) – udělejte si na sebe čas (Wellness je otevřen ve všední dny od 17 do 21hod. a o víkendu od 10 do 21hod.

Z doplňkových služeb byl největší zájem o Solárium (mnoho návštěvníků si chce udělat základ opálení před dovolenou) a zaznamenali jsme i rekordní zájem o masáže (Relaxační a Barmské).

Děkujeme za návštěvu a přijďte si k nám užít čistou vodu a příjemné prostředí – nachystali jsme pro Vás zase plno zajímavých akcí. https://lazne.nmnm.cz/letni-provoz-mestskych-laznich-nmnm/