OTEVÍRAME FITNESS 17. 5.

Adéla Hladíková  Sdílet článek na nebo

Vážení zákazníci, od pondělí 17.5.2021 se otevřou vnitřní sportoviště – to znamená že bude v provozu fitness, cvičící sál a sportovní hala.

OTEVÍRAME FITNESS 17. 5.

Vážení zákazníci, od pondělí 17.5.2021 se otevřou vnitřní sportoviště – to znamená že bude v provozu fitness, cvičící sál a sportovní hala.

Bazény, sauny a wellness prozatím zůstávají uzavřené.

 Areál ML otevíráme od 15.00 do 20.00 hod. Každý den včetně víkendu.

Masáže, solárium, cvičící sál, horolezeckou stěnu, sportovní halu otevíráme za podmínek níže uvedených. Objednáváme je vždy den předem na tel. 727 950 663, 566 598 850.

 Návštěvnost fitness je možno bez objednáni v max. počtu 10 osob.

Od 18. 5. se nemusí používat při cvičení ochrana úst.

 

Podle nového Mimořádného opatření MZd se od 17.5. omezuje provoz a používání sportovišť ve vnitřních prostorech  posiloven a fitness center tak, že:

 

  • Provozovatel neumožní přítomnost více návštěvníků, než je 1 osoba na 15 mvnitřní plochy sportoviště, která je přístupná veřejnosti.
  • Neumožní více než 2 osoby ve skupině a zároveň více než 10 osob celkem na vnitřní ploše sportoviště.
  • Všechny přítomné osoby se budou muset prokázat jakýmkoliv negativním testem na Covid-19, PCR ne starší než 7 dní, antigenní ne starší než 72 hodin nebo potvrzením o očkování nebo potvrzením, že spadají do ochranné lhůty 90 dnů po prodělání nemoci Covid-19.
  • návštěvníci jsou povinni udržovat rozestupy alespoň 2 metry
  • šatny a sprchy jsou pro veřejnost uzavřené

O nových informacích Vás budeme vždy informovat.

Připomínáme že, jsme prodlužili automaticky  platnost dárkových poukazů po celou dobu co jsou Lázně uzavřené z důvodu nařízení vlády.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 
Dotazník