Plavecká soutěž – o pohár starosty

Adéla Hladíková  Sdílet článek na nebo

V úterý 1.10. a ve středu 2.10. se u nás konala plavecká soutěž měst a soutěž o pohár starosty města. Městské lázně se umístili na …

Plavecká soutěž – o pohár starosty

V úterý 1.10. a ve středu 2.10. se u nás konala plavecká soutěž měst a soutěž o pohár starosty města.

Městské lázně se umístili na skvělém 10 místě v kategorii měst do 20 tis. obyvatel.

Odplavat svých 100 metrů si přišlo 187 plavců.

Děkujeme všem zúčastněným a  nejvíce  našim aktivním seniorům, kteří měli nejhojnější účast :-)!

Nejstarší účastnicí byla paní Ludmila Lorencová (1939) a nejmladší účastnicí byla naše Hanička Orosová (2013).

Nejlepší výsledek měl David Koutník, který zaplaval 100 metrů za 1:11.

Výsledky ve věkových kategoriích:

  • Kategorie 1960-1995

    Jméno a příjmení Ročník Čas Body
    1. Jan Šincl 1978 1.19 28
    2. Michal Šmída 1995 1.55 16
    3. Pavel Trojan 1981 1.57 20
  • Kategorie 2004, 2003, 2002 a 2000

    Jméno a příjmení Ročník Čas Body
    1. David Koutník 2003 1.11 28
    2. Matouš Budig 2003 1.26 28
    3. Vítek Hudák 2002 1.39 22
  • Kategorie 2005

    Jméno a příjmení Ročník Čas Body
    1. Jakub Jelínek 2005 1.42 24
    2. Katka Kopřivová 2005 1.42 28
    3. Adam Jirků 2005 1.48 21
  • Kategorie 2006

    Jméno a příjmení Ročník Čas Body
    1. Pavel Fajmon 2006 1.39 26
    2. Natálie Svobodová 2006 1.48 25
    3. Kryštof Hudák 2006 1.48 21
  • Kategorie 2007

    Jméno a příjmení Ročník Čas Body
    1. Arianna Kolářová 2007 1.34 28
    2. Jolana Janíčková 2007 1.51 28
    3. Veronika Srnská 2007 1.51 28
  • Kategorie 2008

    Jméno a příjmení Ročník Čas Body
    1. Daniel Čuhel 2008 1.56 21
    2. Kristýna Petrová 2008 1.59 27
    3. Lukáš Ťupa 2008 2.04 18
  • Kategorie 2009

    Jméno a příjmení Ročník Čas Body
    1. Červinková Veronika 2009 1.18 28
    2. Hudáková Ester 2009 1.40 28
    3. Agáta Šinclová 2009 1.47 28
  • Kategorie 2010

    Jméno a příjmení Ročník Čas Body
    1. Veronika Kozárová 2010 1.41 28
    2. Sabina Ondroušková 2010 2.02 28
    3. Eva Dvořáčková 2010 2.47 13
  • Kategorie 2012 a 2013

    Jméno a příjmení Ročník Čas Body
    1. Hanička Orosová 2013 3.19 28
    2. David Podhajský 2012 3.41 28
    3. Veronika Svobodová 2012 4.28 28