Vestavba cvičicího sálu zahájena

Jiří Brychta  Sdílet článek na nebo

V Městských lázních můžete cvičit již dnes, ale připravujeme pro Vás rozšíření.

Vestavba cvičicího sálu zahájena

Každý si u nás může zacvičit denně v našem Fitness centru a potom si jít za jedno vstupné do bazénu, vířivky nebo za příplatek 30Kč do Sauny, nebo se objednat masáž.

Pokud preferujete individuální trénink či menší skupinku, využijte Běžeckou školu ( čtvrtek 16:30) nebo Cvičení s Městskými lázněmi – vede Petr Hubáček.  (rezervace míst a bližší info na recepci). https://lazne.nmnm.cz/kondicni-lazne/kondicni-cviceni/

Pokud máte raději skupinové cvičení v bazénu,  přijďte na Aqua Aerobic nebo Kondiční plavání s Terezou Červinkovou (úterý, čtvrtek),  nebo na Cvičení pro zdraví s p. Kadlecovou, které je v ceně základního vstupného (středa od 17:00).

Dobrá zpráva pro všechny je, že od 29. 11. 2016 jsme zahájili v suterénu vestavbu Multifunkčního cvičicího sálu – dokončeno má být 20. 2. 2017. Jedná se o prostor určený skupinovému cvičení s lektory – jóga, aerobik, pilates, cross over, judo, kick box,… Konkrétní nabídku před otevřením najdete na našem webu.

Zájemci z řad cvičitelů (lektorů), kteří by si chtěli sál pronajímat a nabízet tam své programy, napište nám – jaký cvičební program byste chtěli nabízet + kontakt na sebe – rádi vám odpovíme. 

E-mail: jiri.brychta@lazne.nmnm.cz.